Styrelsen

BYAGÅRN


Vår alldeles egna byagård

STYRELSE


Aktuell sittande styrelse

KONTAKTA OSS


Har du frågor och funderingar?

BLI MEDLEM


Klicka här för information om Medlemsskap

VÅRA STADGAR


Här kan du läsa våra stadgar.

VILKA ÄR VI?


Kort introduktion av föreningen

Utafjärn

STYRELSE

MEDLEMMAR

Ordförande

Tommy Norlin      070 286 14 58   tommy.norlin@ornskoldsvik.se

Kassör

Peter Lundkvist    070 328 68 58   peterlundkvist@telia.com

Sekreterare

Bodil Serlander    070 573 05 70   bodil.serlander@ornskoldsvik.se


Nils Erik Wigren   070 380 55 27   nilserikvigren@hotmail.com

Leif Bergström     070 246 41 00   leif.bergstrom@kramnet.se

Hans Olofsson     070 522 85 56   h.olofsson@telia.com

Ulla Nätterlund     070 354 20 47   ulla.netterlund@gmail.com


Suppleant

Roland Hansson   070 369 17 64   hurh47@hotmail.com

Stina Vestman      070 300 40 15   stina.vestman@gmail.com


Hemsidemoderator

Johanna Viklund   070 629 46 41   johannavkl@live.se



DETTA HÄNDER

Grannsamverkan startad i Utafjärn.


Skicka gärna in era vårbilder tagna i Utafjärns område.


De nya stadgarna finns nu för granskning här på sidan.

HITTA HIT

Docksta, Vibyggerå församling

Västernorrlands län

Sverige

Inresseforeningen@utafjarn.se

SKICKA IN TILL OSS

Har du bilder eller någon rolig text om byarna kring Utafjärn, skicka då till hemsideansvarig:

Johannavkl@live.se

Copyright © All Rights Reserved